Deel dit artikel
-

Reclamereus WPP stopt geld in mobiele startup

Het investeringfonds van reclamereus WPP heeft een eerste financiering voltooid. WPP Ventures, dat wordt geleid door het digitale bureau AKQA, stopt geld in de Amerikaanse mobiele startup Muzy.

Financiële details zijn niet bekendgemaakt, maar vermoedelijk gaat het om 4,4 miljoen dollar. De startup kreeg al eerder geld van Andreessen Horowitz.

Muzy, opgericht in 2011, richt zich op mobiele creatieven die hun werk willen delen. Het is een blog voor animaties en fotocollages. Muzy heeft twintig miljoen gebruikers.

Strikt genomen is het niet de eerste financiering. WPP nam ook deel aan een financieringsronde voor Fullscreen, dat programma’s voor YouTube maakt. Onder leiding van de Chernin Group werd dertig miljoen dollar opgehaald.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond