Sportplatform Teamers.com maakt een internationale transfer naar Spond.com

Teamers.com, het grootste onafhankelijke teamsport platform van Nederland gaat een partnership aan met het Noorse Spond.com. Meer dan 500.000 sporters in Nederland hebben sinds 2007 gebruik gemaakt van Teamers.com om de communicatie met elkaar te organiseren rondom de wekelijkse sportwedstrijden. Het Noorse Spond.com is internationaal een van de grootste sport team management platforms met meer dan 2 miljoen actieve gebruikers wereldwijd.
De gebruikers van Teamers worden geïnformeerd over de overstap via https://www.teamers.com/transfer.
Maarten Valk en Hein van Es, mede-oprichters van Teamers:
“Teamers maakt deze zomer een droomtransfer naar Spond. Wij zijn er trots op dat we met Teamers zo veel teamsporters hebben kunnen helpen met het organiseren van hun teamsport. Voor ons is het moment aangebroken om onze gebruikers over te laten gaan naar een nieuwe applicatie en Teamers uit te faseren. We kwamen uit bij Spond. Een gerenommeerd teamsport-platform, gratis én gewoon in het Nederlands – net als Teamers. We bedanken iedereen voor de jarenlange sportieve support en wensen hen veel sportplezier bij Spond!
Trine Faldes (CEO Spond.com):
“Spond.com is sinds vele jaren het meest gebruikte platform voor sportteams in zowel Noorwegen, Zweden en het Verenigd Koninkrijk. We zijn blij dat we alle gebruikers van Teamers vanaf vandaag gebruik kunnen laten maken van onze volledig Nederlands applicatie.“
Over Teamers
In 2007 is Teamers gestart vanuit teamsport-frustraties van aanvoerders binnen voetbal en hockey. Ze maakten een simpele app voor sportteams, zodat iedereen weet wat er speelt. Ruim 15 jaar is Teamers met veel plezier draaiende gehouden, gratis voor elke teamsporter. En dat dat enorm werd gewaardeerd blijkt uit het feit dat meer dan een half miljoen sportende Nederlanders Teamers gebruiken of gebruikt hebben. Teamers is te gebruiken tot en met 18 september 2022.
Over Spond
Spond is een gratis internationaal sport platform, waarmee teamsporters gemakkelijk wedstrijden, trainingen en events kunnen organiseren. Internationaal is het van oorsprong Noorse Spond een van de grootste sportplatforms. In Nederland maken inmiddels tienduizenden sporters gebruik van Spond.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.