Industry Wire

Spotify voor kinderboeken online

Online bibliotheek BOEKENWOLK biedt een ruime selectie kinderboeken, uniek voor Europa en mogelijk daarbuiten. Abonnees lezen onbeperkt kinderboeken op de iPad en nu ook op tablets met Android.

‘Boekenwolk is een soort Spotify voor kinderboeken, waarbij je leest zonder ook maar iets te hoeven downloaden,’ aldus Rikky Schrever, eigenaar van Boekenwolk. ‘Kinderen hebben via een abonnement altijd en onbeperkt toegang tot een schat aan boeken die ze kunnen lezen op hun tablet.’

Boekenwolk is bestemd voor de iPad en tablets met Android 4.0. Schrever: ‘De versie voor iOS (iPad) is al sinds februari online. Voor Android duurde het wat langer, want geen Android-tablet is hetzelfde.’ Binnenkort is Boekenwolk ook beschikbaar voor tablets met Windows 8.

Voor een klein vast bedrag per maand krijgt een gezin onbeperkt toegang tot alle kinderboeken die in Boekenwolk zweven. Er komen regelmatig nieuwe titels bij van bekende Nederlandse en Vlaamse auteurs.

 

Tablet-link: www.boekenwolk.nl
Geen tablet bij de hand? Kijk op www.ikleesdigitaal.nl
Facebook: www.facebook.com/Boekenwolk
Twitter: @Boekenwolk

 

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht