Industry Wire

Thinking Phone Networks en Televersal tekenen distributie overeenkomst

AMSTERDAM en NIEUWEGEIN, 18 november 2013 – Thinking Phone Networks, een Gartner Magic Quadrant “Leader”, kondigt vandaag een distributieovereenkomst aan met Televersal, de grootste toegevoegde waarde communicatie distributeur in de Benelux. De overeenkomst stelt Televersal in staat om de bekroonde ThinkingSuite Unified Communications as a service (UCaaS) oplossing te bieden voor haar resellers. Thinking Phone Networks demonstreert haar marktleidende cloud services suite tijdens Telecom Time in Utrecht op 20 en 21 november 2013.

“Televersal wordt erkend als één van de beste communicatie solution distributeurs in West Europa met een aanzienlijke track record in het verstrekken van toonaangevende oplossingen voor resellers”, zegt Ronald Rubens, Thinking Phone Networks vice president – Europa, Midden – Oosten & Afrika. ” Met het aanbieden van de ThinkingSuite oplossing, kan Televersal haar resellers helpen om zeer kosteneffectieve cloud- oplossingen te bieden die grote invloed kan hebben op samenwerking, stroomlijnen van processen en lagere operationele kosten.”
ThinkingSuite biedt UCaaS mogelijkheden voor spraak- , video- , presence/IM, contact center en conferencing. Het biedt ook standaard integratie met bedrijfstoepassingen zoals CRM en ERP. De krachtige business intelligence mogelijkheid biedt in een oogopslag inzicht in gebruik en prestaties van de medewerkers.

“Thinking Phone Networks is duidelijk als één van de eersten vanaf het fundament ontworpen voor en in de cloud. Door de samenwerking tussen TPN en Televersal komt een uniek platform beschikbaar met een complete set aan apps voor de resellers voor de gehele keten van onder andere offertes, billing, support tools en analyses. Naast de vele standaard functionaliteiten van TPN kan Televersal via haar software organisatie Pridis integratie diensten bieden aan de reseller. Het is onze ambitie uit te groeien tot dé software distributeur van Thinking Phone Networks in Europa dit alles completerend met de levering van alle ondersteunde hardware componenten”, aldus Rob Roode, directeur Televersal.

Voor meer informatie over de ThinkingSuite UcaaS solution en distributie kunt u contact opnemen met EMEA-info@thinkingphones.com.

Over Thinking Phone Networks
Thinking Phone Networks biedt bedrijven, providers en resellers the mogelijkheid voor de snelle en eenvoudige uitrol van cloud UC diensten. De geprezen ThinkingSuite oplossing biedt een combinatie van communicatie applicaties voor vaste en mobiele oplossingen met geïntegreerde rapportages. Ga voor meer informatie over onze door Gartner hoog aangeschreven UcaaS oplossing naar www.thinkingphones.com.

Over Televersal
Televersal is communicatie distributeur voor de Benelux markt met een eigen software ontwikkel organisatie Pridis. Het bedrijf is opgericht in 1998 met kantoren in Nieuwegein, Nijkerk, Oisterwijk en Mechelen (België). Voor meer informatie www.televersal.com.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht