Deel dit artikel
-

Dutch Sport Tech Fund werkt aan tweede fonds

De initiatiefnemers achter Dutch Sport Tech Fund werken aan het sluiten van het eerste en openen van het tweede fonds. Gesprekken over exits lopen parallel aan die over nieuwe investeringen.

In totaal heeft DSTF sinds de oprichting 10,5 miljoen euro geïnvesteerd in innovatieve en veelbelovende bedrijven binnen de sport- en technologiebranche.

Dat zijn zeventien deelnemingen, waarvan acht in Nederland en negen in het buitenland. Een daarvan is het (uitgebreide) belang in het Web3-bedrijf The Binary Holdings. Dat rekent Aziatische en Europese telecombedrijven tot zijn klantenkring.

“De waarde van het certificaat is het afgelopen jaar met 31 procent gestegen. Waar het certificaat eind 2023 nog €1,90 waard was, staat dit nu op €2,49”, aldus het bedrijf in een recent communiqué.

Het huidige jaar wordt gebruikt om op zoek gaan naar investeerders, partners en kopers voor bestaande deelnemingen.

“Parallel hieraan wordt de oprichting van DSTF 2 voorbereid, met een beoogde lancering in de tweede helft van 2025.” Over de beoogde omvang van dat fonds doet men nog geen uitspraak.

Foto: Bruno Nascimento, Unsplash

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond