
Vivara heeft een missie om de natuur in je tuin en het milieu te behouden

Voor deze content heb je een Emerce account nodig. Meld je gratis aan om verder te lezen.
- Toegang tot nieuws & video's
- Nieuwsbrieven
- Reageren op artikelen
- Onbeperkt whitepapers downloaden
De afgelopen twee jaar heeft Vivara hard gewerkt aan de transformatie van hun organisatie en bedrijfsvoering. Ze zijn (steeds) duurzamer in vele dimensies.
Onder andere door duurzame producten te ontwikkelen in samenwerking met natuurverenigingen en gerecyclede verpakkingen te gebruiken. Vivara kijkt naar alternatieve leveringsopties en duurzame initiatieven.
In deze video gaat Peter Burggraaff (Vivara) dieper in op een aantal onderwerpen waaronder duurzame businessmodellen, levering, producten en verpakkingen en verminderde CO2-uitstoot.

Peter Burggraaff
Peter Burggraaff is een ervaren retailmanager. Hij begon zijn carrière in leiderschapsrollen op technologisch gebied, waarbij hij eind jaren negentig eCom-oplossingen bouwde en het technologielandschap veranderde om retailactiviteiten te ondersteunen. Hij heeft 14 jaar bij Boston Consulting Group gewerkt aan het ontwikkelen van (digitale) strategieën en het stimuleren van transformaties voor retailers en merken over de hele wereld. De afgelopen twee jaar heeft hij met CJ Wildbird Foods / Vivara gewerkt aan de transformatie van het bedrijf van ‘oprichter geleide’ naar ‘management team geleide’ organisatie. Hij heeft vele delen van de organisatie verbeterd om efficiënter en duurzamer te worden.

Jessica de Haas
Jessica is een expert in leiderschapsontwikkeling. Ze heeft ruime ervaring in het ontwikkelen en begeleiden van talent. Tegenwoordig doet zij dit als freelancer. Een introvert, maar wel een mensenmens. Jessica is host bij Emerce TV.
Uitgelichte video's

Hoe krijgen webwinkels weer grip op hoge retourpercentages?



De toekomst van e-mobility: steden gaan op slot


PostNL is duurzaam onderweg

Nieuwe insights
Startup MyPitch: de toekomst van amateurvoetbal in beeldSXSW: ‘We think freedom is the standard, but it isn’t’TV is niet dood: de rol van alle vormen van TV in een veranderend medialandschapBedrijven onderschatten complexiteit digitale transformatieBrightonSEO 2025: AI-wantrouwen en het belang van een goede gebruikerservaringGerelateerde artikelen


[Podcast] Doorzetters met Kim Hijkamp van Speed Dryer: uitdagingen en duurzaamheid

Startup Antfarm: zwermtechnologie voor duurzaam afvalbeheer
